Nyheder‎ > ‎

Kontaktoplysninger

Daglig leder

Johnny Jørgensen

8641 0410

2295 8141

johnny@fritidcentret.dk

 

Pedel

Kurt Svendsen
 
John Pedersen

8640 4911

40969063
2384 8866

Kurt.svendsen@me.com

 

Bestyrelse Kulturhus Langå:

Karen Fokdal

(Formand /Kasserer)
 
Udlån af nøgler

2872 0207

 

karenfokdal@gmail.com

 

Per Christensen

(Næstformand – fung. pedel)

6015 9282

Pfc1964@hotmail.com

Rune Asmussen

(Sekretær)

2544 1661

rune@sumsa.dk 

Jim Davidsen (kommunikation og PR)

8646 2464

4059 8931

Jim.davidsen@mail.dk

 

Bo Skøtt

(kommunikation og PR)

2063 4717

Skott.666@gmail.com

 

Tyge Hvass

(Kasserer)

2630 3001

boxman@mail.dk

 

Kaj Møldrup Christense (suppl.)

8646 7460

kaj.moldrup@mail.dk

 

Rikke Stolz Arrangementer

8646 2232

2564 7959

 

rikkestolz@gmail.com

Udlejning og booking:

Jette Madsen

8646 1376

2228 5856

Jette.madsen@kulturhuset-langaa.dk eller

vilje@fiberflex.dk eller

www.kulturhuset-langaa.dk

 

Udlån af forskelligt ”teknisk” udstyr

Jens Berg Madsen

2446 9624

Jens.berg.madsen@gmail.com

 

Comments